Kahve Aboneliği
Kahveleri hafta başında kavurup, Çarşamba günü kargoya veriyoruz.

Üyelik sayesinde her seferinde sipariş vermekle uğraşmadan, kart numarası veya IBAN aramadan taze kavrulmuş kahveniz kapınıza geliyor, üstelik ücretsiz kargo kazanmış oluyorsunuz.

Süre uzadıkça değil, ağırlık arttırdıkça indiriminiz de artıyor. 500 g seçeneğinde bir kahve paketiniz 88 TL'ye; 750 g 84 TL'ye; 1 kg seçeneğinde ise 80 TL'ye düşüyor. Sonuç olarak indirim ve cabası ücretsiz kargo ile taze kavrulmuş kahveniz istediğiniz zaman kapınızda.

Eğer üyelik seçeneklerinizi (teslimat adresi, sevkıyat planı, kahve seçimi) değiştirmek isterseniz, hesabınızdan ilgili değişikliği yapmanız yeterli olacaktır. Böylece elinizde hala kahveniz varsa önümüzdeki haftanın sevkıyatını bir sonraki haftaya atabilir ya da tam tersi durumda erkene çekebilirsiniz. Ruanda'dan sıkıldıysanız, Etiyopya'ya geçebilir ya da "sürpriz"i seçerek, kahve seçimini bize bırakabilirsiniz.

Şimdiden afiyet olsun.

Not: Yeşil kahve ithalatını sezonluk yaptığımız için abonelik süreniz boyunca kahve seçkimiz değişiklik gösterebilir.

Toplam Fiyat : 76 TL  (6 gönderi, 12*250g)

 
 
 


*: Abonelik süreciniz boyunca almak istemediğiniz kahveleri seçmeyiniz. Paketinizi, tercih ettiğiniz kahvelerden seçerek hazırlayacağız.
 
 
 
 


Çok taze kahve lezzetli değildir. Degassing nedir? Kahvenin tazeliğini korumak için nelere dikkat etmek gerekir?

Kahve, kavrulduktan sonraki bir haftalık dönemde karbondioksit ve karbonmonoksit gazları salar ve bu gazlar kahvede ekşi tatlara neden olurken dilde keyifsiz bir kuruluk hissi bırakır. Bu gazların sağlığa herhangi bir olumsuz etkisi yoktur ama içim keyfini olumsuz etkiler. Gazların salınımı her geçen gün gittikçe azalır ve kavrulduktan sonraki beşinci günde içilen filtre kahvede tazelik kaynaklı olumsuz tatlar iyice azalmış olur. Bu yüzden filtre kavurma profillerimizde en az 5 gün, espressoda ise en az 10 gün gaz salınımı (degassing) için beklemenizi öneriyoruz.

Kahvelerimizi kavurur kavurmaz, hava geçirmeyen ve ağzı zipli, özel kahve torbalarına paketliyoruz. Böylece paketin ağzını açmadığınız zaman, kahve 2 ay tazeliğini koruyor. Paketin ağzını açtıktan sonra güneş görmeyen, baharatlardan uzakta, serin ve kuru bir ortamda saklamalısınız. Satın aldığınız 250 gramlık poşetin içinde ağzını kapalı tutmanız yeterli. Başka bir kaba aktaracaksanız hava almayan ağzı contalı ve kilitli bir kavanoz ya da ağzı zipli bir poşet kullanabilirsiniz. Kahvenizi buzdolabına koymayın ve paketin ağzını açtıktan 2 hafta içinde tüketmeye özen gösterin. Kahvenizi çeker çekmez demleyin. Tartı kullanın. Demleme önerilerimiz için web sitemizdeki reçetelere göz atabilirsiniz.

Afiyet olsun.