Kahve Aboneliği - Espresso
Kahveleri hafta başında kavurup, Çarşamba günü kargoya veriyoruz.
Yaklaşık 6 ay boyunca baz Espresso kahvemizi sabit tutacak şekilde hareket ediyoruz.
Harman yapmıyoruz.


Üyelik sayesinde her seferinde sipariş vermekle uğraşmadan, kart numarası veya IBAN aramadan taze kavrulmuş kahveniz kapınıza geliyor, üstelik ücretsiz kargo kazanmış oluyorsunuz.

Süre uzadıkça değil, ağırlık arttırdıkça indiriminiz de artıyor. 500 g seçeneğinde bir kahve paketiniz 76 TL'ye; 750 g 72 TL'ye; 1 kg seçeneğinde ise 68 TL'ye düşüyor.

Eğer üyelik seçeneklerinizi (teslimat adresi, sevkıyat planı, kahve seçimi) değiştirmek isterseniz, hesabınızdan ilgili değişikliği yapmanız yeterli olacaktır. Böylece elinizde hala kahveniz varsa önümüzdeki haftanın sevkıyatını bir sonraki haftaya atabilir ya da tam tersi durumda erkene çekebilirsiniz.

Şimdiden afiyet olsun.

Toplam Fiyat : 76 TL  (6 gönderi, 12*250g)

 
 
 

*: Abonelik süreciniz boyunca espresso profilde kavurduğumuz kahvelerden göndereceğiz. Bütün kahveleri espresso profilde kavurmuyoruz. Özel bir talebiniz varsa, lütfen belirtiniz..
 
 
 
 


Çok taze kahve lezzetli değildir. Degassing nedir? Kahvenin tazeliğini korumak için nelere dikkat etmek gerekir?

Kahve, kavrulduktan sonraki bir haftalık dönemde karbondioksit ve karbonmonoksit gazları salar ve bu gazlar kahvede ekşi tatlara neden olurken dilde keyifsiz bir kuruluk hissi bırakır. Bu gazların sağlığa herhangi bir olumsuz etkisi yoktur ama içim keyfini olumsuz etkiler. Gazların salınımı her geçen gün gittikçe azalır ve kavrulduktan sonraki beşinci günde içilen filtre kahvede tazelik kaynaklı olumsuz tatlar iyice azalmış olur. Bu yüzden filtre kavurma profillerimizde en az 5 gün, espressoda ise en az 10 gün gaz salınımı (degassing) için beklemenizi öneriyoruz.

Kahvelerimizi kavurur kavurmaz, hava geçirmeyen ve ağzı zipli, özel kahve torbalarına paketliyoruz. Böylece paketin ağzını açmadığınız zaman, kahve 2 ay tazeliğini koruyor. Paketin ağzını açtıktan sonra güneş görmeyen, baharatlardan uzakta, serin ve kuru bir ortamda saklamalısınız. Satın aldığınız 250 gramlık poşetin içinde ağzını kapalı tutmanız yeterli. Başka bir kaba aktaracaksanız hava almayan ağzı contalı ve kilitli bir kavanoz ya da ağzı zipli bir poşet kullanabilirsiniz. Kahvenizi buzdolabına koymayın ve paketin ağzını açtıktan 2 hafta içinde tüketmeye özen gösterin. Kahvenizi çeker çekmez demleyin. Tartı kullanın. Demleme önerilerimiz için web sitemizdeki reçetelere göz atabilirsiniz.

Afiyet olsun.